Продавець Сильвер-Авто розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
45 відгуків
+380676371515
+380676371515
+380676371515
+380994403616
Сильвер-Авто

MITSUBISHI

Дані масла і спеціальні рідини розроблені спільно з конструкторами Mitsubishi Motors Corporation спеціально для застосування в двигунах і коробках передач автомобілів марки Mitsubishi.

При створенні лінійки оригінальних мастил і спеціальних рідин Mitsubishi Motors і для отримання рекомендації до застосування, компанія Mitsubishi Motors Corporation піддає всі масла і спеціальні рідини тривалої серії суворих випробувань для виявлення їх відповідності не тільки вимогам міжнародних стандартів якості, але і внутрішнім вимогам компанії Mitsubishi Motors Corporation.

Всі моторні масла лінійки Mitsubishi Motors Genuine Oil** повністю відповідають класам якості API SM*** і ILSAC GF-4**** , мають у своїй основі високоякісні синтетичні компоненти і сучасні пакети присадок, що дозволяють забезпечувати чудові показники роботи двигуна протягом усього терміну служби.

Відмінною особливістю моторних масел лінійки Mitsubishi Motors Genuine Oil** є те, що всі вони відносяться до енергозберігаючих маловязким масел, мають своїм завданням зниження споживання палива при збереженні незмінно високих експлуатаційних якостей у всьому діапазоні робочих температур.

Дане якість моторних масел лінійки Mitsubishi Motors Genuine Oil** досягається завдяки використанню в них сучасних синтетичних базових компонентів, що мають високий індекс в'язкості, за рахунок чого досягається надзвичайно мале зміна в'язкості в широкому діапазоні робочих температур за спочатку низької в'язкості продукту.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Масла автомобільні Mitsubishi